Kondiční kruhový trénink:


Jedná se o vysoko intenzivní intervalové cvičení, při kterém se na různých stanovištích procvičí celé tělo. Na každém stanovišti se procvičuje jiná svalová partie. Z pravidla se cvičí 30-45 s a 10-15 s pauza na odpočinek nebo přesun na jiné stanoviště. Ale nebudeme se na každé lekci striktně držet pravidel kruhového tréninku . Chceš zjistit více? Tak přijď!

INDIVIDUÁLNÍ OSOBNÍ TRÉNINK:


Na základě diagnostiky (diagnostika se provádí po lehkém zahřátí, ve sportovním oděvu a za pomocí doprovodných cviků) se staví tréninkový plán na míru klienta, dle jeho požadavků. Lze si domluvit osobní trénink i bez diagnostiky. Tréniky probíhají dle dohody na určeném místě v Příbrami, v Rožmitále pod Třemšínem nebo okolí.        

 

 Relaxační masáž:

Masáž vedena jemnými a pomalými tahy, která vám pomůže k navození klidu. Relaxační masáž je jemnější a pomalejší než klasická masáž. Je vhodná pro každého, kdo by si rád snížil hladinu stresu nebo si jen odpočinul.

Sportovní a rekondiční masáž:

Tato masáž je vedena rychlejšími tahy a vyšším tlakem. Je vhodná nejen pro sportovce, před nebo po výkonu a fyzické námaze.